Гібридні автомобілі зроблять ефективнішими

Автомобільний гігант Toyota і компанія Denso оголосили про спільну розробку нової напівпровідникової технології, що дозволяє підвищити ефективність використання палива на 10 відсотків. Нові напівпровідники на основі з’єднання карбіду кремнію (SiC), повинні істотно знизити» втрату енергії в гібридних транспортних засобах.

gibrydy

Автомобільний гігант Toyota і компанія Denso оголосили про спільну розробку нової напівпровідникової технології, що дозволяє підвищити ефективність використання палива на 10 відсотків.

Нові напівпровідники на основі з’єднання карбіду кремнію (SiC), повинні істотно знизити» втрату енергії в гібридних транспортних засобах.

“Напівпровідники відіграють ключову роль у гібридній системі. В блоці управління втрачається близько 25 відсотків від загального обсягу втрат електричної енергії в гібридних транспортних засобах. Причому 20 відсотків втрат енергії припадає на напівпровідники”, – пояснює Toyota в своєму прес-релізі.

Випробування нових напівпровідників в прототипах Toyota почнеться вже найближчим часом. Ранні тести вже вказали, що використання нової технології підвищує паливну ефективність транспортних засобів більш ніж на п’ять відсотків.

У разі успіху випробувань Toyota планує почати застосування новинки на серійних гібридах і електрокарах.

Схожі записи