Портативний вітряк потужністю в 50 кВт забезпечить зеленою енергією всюди, де вона необхідна

Енергія вітру є одним з небагатьох екологічно чистих джерел енергії, яка отримала популярність, але більшість вітряних генераторів просто скидають електрику в існуючу електромережу.

2398_vitryak

Енергія вітру є одним з небагатьох екологічно чистих джерел енергії, яка отримала популярність, але більшість вітряних генераторів просто скидають електрику в існуючу електромережу. Але що, якщо вам необхідно електрику у відриві від суспільних електромереж ? Цей концепт, який називається “Портативний енергоцентр” (Portable Power Center), від компанії Uprise Energy може стати вирішенням цієї проблеми.

Більшість великих вітрогенераторів мають фундамент і постійно прив’язані до землі, але портативний енергоцентр був розроблений, щоб уміститися в одному транспортному контейнері. Відкривши контейнер, ви виявите причіп з вбудованою вітрової турбіною, яка готова для розгортання. Вам залишається взяти потужний автомобіль, і причепити до нього всю систему, щоб забрати вашу посилку.

Після цього ви вільні перевезти все це куди завгодно – до найближчого фестивалю на відкритому повітрі або до наметового містечка, які опинилися поза доступом існуючих енергосистем, і менш ніж через дві години ви зможете забезпечити всіх 50 000 ватами зеленого електрики.

У цьому анімаційному відео ви можете побачити, як може бути проведена транспортування та встановлення обладнання.

Схожі записи