Європейський автопробіг електромобілів стартуватиме в Україні

У автопробізі в червні зможе взяти участь кожен бажаючий власник електрокара. Він стартуватиме в Києві і в Україні проляже через Кузнецовськ (Рівненська область) та Львів.

tesla

4 червня 2015 року в Києві стартує європейський Electric Marathon – автопробіг електромобілів. З Києва його учасники поїдуть у Кузнецовськ Рівненської області, потім у Львів, а зі Львова – у Польщу. Фінішна точка цієї «гонки» – Монако, до якого учасникам доведеться подолати 2,5 тисячі кілометрів. 10 червня у Монте-Карло учасників зустріне і привітає принц Монако Альберт ІІ, який, традиційно, підтримує цей електро-автопробіг.

Співорганізатори з української сторони пояснюють, що вибір точок для зупинок на вітчизняному етапі автопробігу невипадковий. В Кузнецовську працює атомна електростанція, яка генерує необхідну тим же електромобілям електрику і безпосередньо впливає на енергетичну незалежність України. А Львів наразі – найбільш активне в плані популяризації електромобілів місто в Україні, де, зокрема, вже працюють електротаксі.

Цікаво, що у цьому марафоні зможуть взяти участь не лише сучасні електрокари, а й будь-який транспорт, який приводиться в дію електромотором, тому не виключена участь і ретро-автомобілів, які зможуть проїхати частково чи повністю один з етапів. А от у загальний залік братиметься до уваги лише «пелетон» за участю Tesla – найшвидші і найбезпечніші на сьогодні електромобілі. До того ж, вони без підзарядки можуть подолати найдовшу відстань серед існуючих на сьогодні серійних моделей.

Схожі записи