Транспортна система майбутнього Hyperloop готується до тестування

Ілон Маск (засновник Tesla) дав добро на будівництво тестового треку для транспорту майбутнього Hyperloop. У спеціальних капсулах, люди зможуть переміщатися на величезну відстань зі швидкістю близько 1200 км на годину. Випробувальний полігон довжиною 8 кілометрів буде розташований в Техасі.

hyperloop_tesla

Творець компаній Tesla Motors і SpaceX, Ілон Маск планує перевернути уявлення людини про транспорт. Він хоче створити наземно-повітряний транспортний комплекс під назвою Hyperloop. Перед цим буде розроблений і побудований випробувальний полігон для транспорту майбутнього, довжиною у вісім кілометрів. Швидше за все, тестовий трек буде розміщений в Техасі. Але поки не відома дата початку будівництва полігону.

hyperloop_tesla_2

У майбутньому цей трек, як планується, буде використовуватися різними компаніями і групами талановитих студентів-інженерів для тестування капсул власної розробки. В моїх планах також організація гоночних змагань начебто Formula SAE, – написав Маск у своєму твіттері.

hyperloop_tesla_3

Hyperloop Transportation Technologies, компанія відповідальна за проект транспортної системи майбутнього вже приступила до збірки перших тестових зразків капсули, в якій будуть перевозитися люди. Нагадаємо, що в рух капсула повинна приводитися повітрям, таким чином, даний транспорт повністю екологічний. Ще однією фішкою системи переміщення Hyperloop стане її швидкість, яка дорівнює 1200 кілометрів на годину.

hyperloop_tesla_1

Схожі записи