Меблевий гігант IKEA починає продаж сонячних батарей в своїх гіпермаркетах

IKEA – найбільша меблева роздрібна мережа в світі, оголосила про початок продажів сонячних панелей в мережі своїх британських магазинів.

ikea_sonyachni_paneli

IKEA – найбільша меблева роздрібна мережа в світі, оголосила про початок продажів сонячних панелей в мережі своїх британських магазинів.

У найближчі 10 місяців шведська компанія, відома своїми недорогими книжковими шафами і диванами, планує представити до продажу комплекти сонячних панелей у всіх своїх сімнадцяти британських магазинах.

Все це наслідок успішного пілотного проекту у магазині в Лейксайд, на схід від Лондона, який продає по одному комплекту фотоелектричних елементів, практично, кожен божий день.

Великобританія пропонує субсидії для того, щоб більша кількість домогосподарств змогли скористатися зеленої енергією фотоелектричних панелей – для використання енергії сонячного світла і перетворення її в електрику. Все це допоможе Великобританії знизити викиди вуглекислого газу.

Власник сонячної панелі отримує дотації в рамках створення сонячних джерел електроенергії, а також має можливість продавати надлишкову потужність в енергосистему. Дослідження IKEA показали, що середній двоквартирний будинок (дуплекс) з дахом, яка виходить на південну сторону, буде виробляти енергію, еквівалентну 770 фунтам стерлінгів ($ 1200) на рік за рахунок субсидій і заощаджень на рахунках за електроенергію.

Пропозиція ІКЕА полягає в рішенні, яке складається з 18 панелей компанії Hanergy Holding Group Ltd, виробника тонкоплівкових фотоелектричних панелей. Мінімальний рівень витрат становить 5700 фунтів, мінімальний термін окупності, яких складе приблизно сім років.

“Ми розуміємо, що наші клієнти хочуть надійності для своєї родини і ми сподіваємося, працюючи з компанією Hanergy, створити сонячні батареї які доступні для всіх”, сказала Джоанна Йарроу, глава IKEA з розвитку у Великобританії та Ірландії.

Сонячний ринок Британії дуже незначний, порівняно зі світовими гігантами ринку, такими як Німеччина чи Іспанія, але він знаменується регулярним зростанням з року в рік, з щорічним результатом у 25 відсотків. Загальна місткість ринку у вересні цього року досягла 1,7 гігават.

Клієнти IKEA отримають пакет, який включає в себе консультації в магазині, установку і обслуговування панелей, яке буде проводитися в Німеччині.

У цієї шведської компанії є свої власні амбітні плани по досягненню своїх енергетичних цілей. Вони мають намір закривати щонайменше 70 % енергопотреб компанії за допомогою енергії вітру і сонця до 2015 року – і на всі 100 відсотків до 2020.

IKEA вже володіє вітровими електростанціями в різних європейських країнах, а так само встановили сонячні панелі на безлічі своїх магазинів, складах і фабриках.

Схожі записи