Світлодіодний ліхтарик видає колосальні 3500 люмен

Покупці електронних пристроїв хочуть отримати якомога більше потужності всередині гранично мініатюрного корпусу. Маючи це на увазі, фахівці компанії Nitecore створили суперпотужний світлодіодний ліхтарик Tiny Monster TM26.

nitecore_tiny_monster

Покупці електронних пристроїв хочуть отримати якомога більше потужності всередині гранично мініатюрного корпусу. Маючи це на увазі, фахівці компанії Nitecore створили суперпотужний світлодіодний ліхтарик Tiny Monster TM26. Виробник позиціонує новинку, як найменший ліхтарик з рівнем світлового потоку в 3500 люмен у світі.

У корпусі з анодованого алюмінію ховаються цілих чотири лампи Cree XM-L LED. Їх захищає лінзових покриття з мінерального скла. А живляться світлодіоди чотирма акумуляторами типорозміру 18650 або вісьмома літій-іонними батареями CR123. Ці акумулятори заряджаються через адаптер змінного струму, який підключається безпосередньо до ліхтарика.

Якщо ті самі 3500 люмен вам потрібні лише час від часу, то можете вільно перемикатися між вісьмома рівнями яскравості, а також між іншими режимами за допомогою одного багатофункціонального перемикача. OLED-дисплей вказує не тільки обраний рівень яскравості, але і стан батареї, напруга батареї, приблизний час до відключення і робочу температуру. Тривалість автономної роботи змінюється залежно від рівня яскравості і типу батарей. Якщо використовуються чотири акумулятора типорозміру 18650, то світловий потік в 3500 люмен може досягатися протягом 45 хвилин. Якщо використовувати найекономніший режим, то ліхтарик може видавати 3 люмена протягом 1000 годин. Ліхтарик водонепроникний і відповідає стандарту IPX-8 (це означає, що його можна занурювати у воду на глибину до двох метрів). Купити Nitecore Tiny Monster TM26 можна за $ 390.

Схожі записи