Leanos – перший в світі електровелосипед із сонячними батареями

Компанія OBERHOLLENZER створила дивовижний електровелосипед під назвою Leanos, котрий заряджатиметься не тільки від мережі, але й від енергії сонця, завдяки сонячним батареям встановленим на велосипеді.

electrobike1

Проблема електровелосипедів, як вважають у компанії OBERHOLLENZER, в тому, що вони є «електровелосипедами» тільки на невеликих відстанях, і більшість свого шляху все ж доводиться крутити педалі, адже навіть в містах зазвичай ніде підзарядити свій пристрій. А що вже казати про сільську місцевість, де велосипеди користуються неабиякою популярністю? Тож компанія взялась за вирішення цієї проблеми, а вирішенням виявився Leanos – перший в світі електровелосипед на сонячних батареях!

Leaos являє собою гібридний електробайк з фотоелементами, вбудованими в раму з боків. Крім зарядки від розетки для даного апарату, сонячні панелі також заряджають внутрішні акумулятори, продовжуючи автономність роботи велосипеда в сонячний день. Так що, якщо не хочеться крутити педалі самим, досить зробити перерву на трасі, поки велосипед підзарядить себе, і можна продовжити шлях.

За даними компанії, велосипед може їхати самостійно впродовж 20 км вдень або 16 км в режимі чистого електричного використання вночі. Приріст використання фотоелементів становить близько 30 відсотків. І це якщо ви взагалі не буде крутити педалі. А так велосипед вдень при помірному використанні механічної сили практично не розряджається, і ви з комфортом проїдете 70-80 км.

Leaos пропонує дві моделі свого гібридного велосипеда: Leaos Pure і Leaos White – молодшу, більш дешеву і топову, більш дорогу модель. В останній ще й збільшені акумулятори, що дають додатковий приріст в автономності та потужності. Тобто другий велосипед запросто може заїжджати в гору. Плюс він побудований з більш дорогого, стійкого і легкого матеріалу: вуглецевого волокна.

Прямі продажі велосипеда почнуться в липні-серпні цього року. Тим не менш, всі бажаючі можуть оформити попереднє замовлення вже просто зараз.

Схожі записи