Tesla Model S підвозитиме клієнтів готелю Virgin у Чикаго

Готель Virgin, що в Чикаго, тепер підвозитиме своїх жильців за допомогою шикарних яскраво-червоних електромобілів Tesla Model S, адже це, на думку власників, найпопулярніший електромобіль на ринку.

virgin_tesla_1

Яскраво-червоні електромобілі класу «преміум» тепер будуть підвозити постояльців Virgin Hotels в Чикаго. Крім повної екологічності, ця машина також є найшвидшим чотирьохдверним авто на сьогоднішній день – він здатний розігнатися до 100 кілометрів на годину всього за 3,2 секунди, повідомляє Green Traveler Guide.

Директор з маркетингу готельної імперії Дуг Каррілло зазначив, що Tesla зараз є найпопулярнішим електрокаром, тому саме він був обраний для транспортної підтримки багатих клієнтів. Мережа Virgin, відкрита сером Річардом Бренсоном, позиціонується як екологічний бренд, тому намагається дотримуватися цю традицію навіть у питаннях автотранспорту.

Використання автомобілів Tesla – це частина програми «екологічної чистоти», нещодавно розпочатої в Virgin Hotels. Крім того, в готелях з’явилися зелені дахи, саджені рослинами, світлодіодне освітлення, кухонні агрегати від Energy Star і контроль роботи освітлення в денний час для економії електроенергії.

Гості можуть викликати електромобіль для їзди в будь-якому місці в межах двох миль від готелю, а це означає, що вони можуть взяти швидку поїздку вздовж річки Чикаго просто аби проїхатись в Tesla Model S. Отже якщо будете проїздом в Чикаго, можете спробувати таку поїздку в шикарному електромобілі, а Virgin тим часом планує відкрити наступний свій готель в Нешвілі, Тенесі.

Схожі записи