Сонячні електростанції стануть "водоплавними"

Цікавий спосіб розміщення запропонували науковці з Сингапур. Енергетичні потужності планується монтувати на водяних платформах.

sonyachna_elektrostanciya_na_vodi

Цікавий спосіб розміщення запропонували науковці з Сингапур. Енергетичні потужності планується монтувати на водяних платформах.

Виконавчий комітет комунального господарства (PUB) Сингапуру має намір створити спеціальну гнучку сонячну енергетичну систему на крупному водосховищі Tengeh. Така електростанція є доповненням до дахової сонячної електричної установки, яку планується побудувати на водопровідній станції Choa Chu Kang. Як очікується, після завершення будівництва ці установки будуть кожного року виробляти електроенергію, якої буде достатньо для забезпечення близько однієї тисячі прилеглих домашніх господарств, а окрім цього для покриття частини потреби в електроенергії водопровідної підстанції для фільтрування води.

Керівництво підкреслює важливість проекту, адже будучи острівною державою Сингапур має досить обмежені водні та енергетичні ресурси, тому необхідно буде використовувати енергоємні механізми обробки води, такі як зворотний осмос. Запуск енергогенеруюючої плаваючою системи буде сприяти скороченню технологічнихвтрат води через випаровування та зменшення розповсюдження водоростей у водоймі.

В даний час населення Сінгапуру користується енергією, яка імпортується з інших країн. Висока вартість імпортованого палива впливає на підвищення витрат електростанцій і, як наслідок, підвищення відпускних цін не тільки електроенергію, але і на воду.

Схожі записи