ТОП10 незвичайних альтернативних джерел енергії

Незважаючи на те, що найбільш популярними альтернативними джерелами енергії зараз є сонце і вітер, у світі існує безліч інших, часом дуже незвичайних джерел.

alternativnih_dzherel_energii

Незважаючи на те, що найбільш популярними альтернативними джерелами енергії зараз є сонце і вітер, у світі існує безліч інших, часом дуже незвичайних джерел. Нижче ми представимо десятку найдивовижніших з них.

Компанія «Helius Energy» (Шотландія) створила електростанцію, яка виробляє енергію шляхом переробки відходів, що утворюються при виробництві віскі. Партнером проекту виступив один з найбільших у світі виробників цього напою – Rothes Whisky.

Футбольний м’яч під назвою Soccket – це також мініатюрна електростанція. При кожному ударі по ньому кінетична енергія генератором переробляється в електричну. Після декількох годин гри, енергії вистачить для декількох годин роботи світлодіодної лампи.

OTEC-електростанції – це одне з найбільш інноваційних винаходів. Вони використовують для вироблення енергії температурну різницю в різних товщах океанічної води.

Мікроскопічна турбіна, інтегрована в кровоносні судини – найкорисніше пристосування. Вона виробляє ту кількість електрики, яке необхідне для функціонування електричного кардіостимулятора.

VolcanElectric Mask поки що всього лише проект хмарочоса, розташованого на схилі вулкана, і живлячої енергію від нього. Але якщо будова втілять у життя, то одним цікавим місцем у Китаї стане більше.

Автомобіль VW Bio-Bug працює на фекаліях. Фахівці Geneco створили технологію, яка дає можливість отримання метану з відходів життєдіяльності людини.

Одна із залізничних компаній Японії East Japan Railway Company додумалася отримувати енергію з турнікетів в метро. Їх оснастили генераторами, струм на які надходить під час проходження турнакета людьми.

В Австралії також вирішили шукати більш віддалені і невикористовувані джерела і спустилися на дно моря, щоб скористатися енергією океанічних течій. Вже готовий проект створення електростанції BioWawe, яка буде створена найближчим часом.

Гойдалки, що виробляють енергію, і висвітлюють нею територію, також вже не в новинку. Створила їх компанія Giraffe Street Lamp.

І нарешті будинок, використовує енергію водоростей, якими укритий його фасад.

Схожі записи