В Україні достатньо сировини для біoетанолу

В Україні гостро сьогодні стоїть питання забезпечення енергоресурсами, однак вирішити цю проблему може допомогти альтернативне паливо. Міністр продовольства і аграрної політики України Ігор Швaйка присвятив дій проблематиці одну з останніх свої зустрічей.

14bioetanol

В Україні гостро сьогодні стоїть питання забезпечення енергоресурсами, однак вирішити цю проблему може допомогти альтернативне паливо. Міністр продовольства і аграрної політики України Ігор Швaйка присвятив дій проблематиці одну з останніх свої зустрічей. Під час візиту до Німеччини чиновник заявив про те, в країні достатній сировинний рівень для безперебійного функціонування, покращення і налагодження виробництва біоетaнола – найпоширенішого альтернативного палива у світі.

Також Ігор запевняє, що основним завданням на даний момент є модернізація українських заводів і самозабезпечення підприємств енергією.

Міністр продовольства наполіг на тому, що основна і найважливіша мета зараз – технічна модернізація і збільшення продуктивності біоетанола на основі вже існуючих потужностей, зазначивши і те, що на даний момент багато спиртових та цукрових заводів законсервовані, що позначається не дуже добре на економіці України

Схожі записи