У Кіровоградській області спорудили сонячну електростанцію

Підприємство Рентехно завершило фазу будівництва наземної сонячної електростанції «Sunflower-90». Сумарна потужність станції становить 90 кВт. Акумульована електрична енергія буде використовуватися для потреб фермерського господарства в Кіровоградській області.

batareya

Підприємство Рентехно завершило фазу будівництва наземної сонячної електростанції «Sunflower-90». Сумарна потужність станції становить 90 кВт. Акумульована електрична енергія буде використовуватися для потреб фермерського господарства в Кіровоградській області. Даний проект відрізняється від усіх раніше побудованих в Україні тим, що при його реалізації вперше були впроваджені кілька нових технологій, таких як унікальна система управління режимами роботи сонячної електростанції, а також динамічна система стеження за сонцем.

Використання двовісних стежать трекерів стало однією з найбільш помітних особливостей сонячної електростанції «Sunflower-90». На кожному трекері було змонтовано 20 сонячних батарей по 250 Вт, а всього на станції встановлено 18 трекерів. Очікуваний річний приріст генерації становить близько 31%, що робить застосування динамічних опорних металоконструкцій економічно доцільним рішенням.

Електростанція спроектована з застосуванням трифазних стринговых інверторів потужністю 15 кВт, а також мультикристаллических кремнієвих модулів з піковою потужністю 250 Вт. Один інвертор обслуговує три трекера, на кожному з яких встановлено по 5 кВт сонячних батарей.

Схожі записи