У США створюють мережу вондневих заправок

Концерн SunHydro буде будувати на східному узбережжі США станції по заправці автомобілів воднем. Обсяг продажів таких авто на сьогоднішній день невисокий через нерозвиненість заправної інфраструктури. Американська компанія SunHydro прийняла рішення з будівництва 11 водневих автозаправних станцій уздовж траси, що пролягає по узбережжю на сході США, на ділянці від південного краю Флориди до м. Портленд в штаті Мен. На станціях буде застосовуватися технологія Proton Energy, що дозволяє отримувати водень з допомогою електричного струму, що виробляється сонячними батареями.

В даний час найвідомішими моделями автомобілів, на яких в якості палива використовується водень, є Mercedes F-Cell, Chevrolet Equinox і Honda FCX Clarity.

У США, як і в усьому світі, на сьогоднішній день відчувається брак станцій по заправці таких автомобілів воднем. Виняток становить тільки штат Каліфорнія, де ця інфраструктура розвинена достатньою мірою.

Будівництво таких станцій дозволить збільшити популярність екологічних автомобілів і суттєво підвищити попит на них. За словами Майкла Грея, президента SunHydro, автовиробники готові збільшити обсяг виробництва і поставок автомобілів, що працюють на водні, як тільки в США буде побудовано достатню кількість водневих заправок.

Схожі записи