Водневі автомобілі Toyota Mirai пішли в серійне виробництво

Японська компанія Toyota офіційно почала серійне виробництво водневих автомобілів. Модель отримала назву Mirai і вже продається в Японії. В Європі таке авто коштуватиме до 80 тисяч доларів.

toyota-mirai

Популярний японський автобренд Toyota заявляє про те, що автомобіль майбутнього Mirai, що працює на водневому паливі, тепер випускається серійно.

Японська компанія стверджує, що мрія людства про екологічні автомобілі у всьому світі – вже почала втілюватись у життя, і їх водневий автомобіль – важливий крок, тож Toyota планує продовжити і розширити серійне виробництво водневої моделі Mirai.

toyota-mirai-10

Глава Toyota Акіо Тойода розповів, що роботи зі створення даного суперекологічного автомобіля велися протягом останніх двадцяти років. Нарешті, седан Mirai, що працює на водневих елементах був презентований на одному з автосалонів в минулому році.

Відзначимо, що Mirai вже незабаром може з’явитися на світових ринках. На заводі Мотомачі в Японії вже запущені конвеєри з виробництва даного седана. На території країни, до того ж, автомобіль продається ще з грудня 2014 року, а до Європи, за попередніми даними, він може приїхати вже в червні. Вартість для європейського авторинку встановлена на позначці в 80 тисяч доларів, проте компанія в даний момент працює над можливістю здешевлення Toyota Мірай.

Відзначимо, що відкриття виробничої лінії по збірці Mirai на заводі Мотомачі проходило з особливою урочистістю. На церемонії глава компанії Акіо Тойода підкреслив, що складання буде здійснюватися з максимальною увагою до кожної деталі, щоб задовільнити навіть найсміливіші бажання і очікування майбутніх клієнтів.

Нова Toyota Mirai матиме запас ходу в 650 кілометрів, а на заправку повного бака автолюбителю буде потрібно всього 3-5 хвилин. При цьому силова установка седана Mirai матиме потужність в 136 «коней» і розвивати максимальну швидкість в 160 км/год.

Схожі записи