Кросовер Tesla Model X виходить на ринок

Елон Маск тримає в напрузі весь світ своїми сенсаціями на ринку електромобілів. Жодного дня без подвигу – електрокросовер Tesla Model X вийде в продаж на три місяці швидше і по досить демократичній ціні. Читайте…

tesla_model_x

Конкуренція на ринку електромобілів пришвидшує події, адже кожен з виробників намагається тримати в тонусі своїх прихильників. Сьогодні чергова сенсація від Tesla Motors – термін виходу в продаж першого електрокросовера Tesla Model X пересунули на літо 2015 року. Про це журналістам повідомив президент компанії Tesla – Елон Маск.

Раніше Маск заявляв, що Tesla Model X не з’явиться раніше осені 2015 року, оскільки модель необхідно як слід підготувати та протестувати до запуску. Та ринок і конкуренція вносять свої корективи, тому розробники мусять долати непереборні обставини та закони природи, щоб задовільнити амбіції свого керівника втримувати пальму першості в електромобілебудівництві. Ще недавно назва компанії Tesla було узагальнюючим для всіх електричних авто, а сьогодні підступні конкуренти щодня дивують своїми розробками.

Тож і президент Tesla Motors вирішив подивувати всіх заявою, що серійна модель буде мати ще кращі параметри, аніж демонструвалися на концептуальній версії електромобіля. Швидше за все це буде абсолютно нове програмне забезпечення Tesla Model X.

tesla-model-x_2

Технічні характеристики Tesla Model X – на кожну вісь авто отримає по електромотору, отже базова комплектація буде обов’язково повнопривідною. Автомобіль буде випускатися у двох версіях – з акумуляторами ємністю 60 і 85 кВт*год. Це дозволить проїжджати на одному заряді 368 і 480 км відповідно. Не обійдеться і без коронних фішок для електромобіля – двері «крила сокола». Оприлюднена ціна базової версії – 50-60 тисяч доларів, що ледь не вдвічі дешевше за найпопулярнішу їхню модель Tesla Model S.

Нагадаємо, що нещодавно електрокросовер Tesla Model X вперше побачили під час руху (ВІДЕО)

Схожі записи