Renault готує абсолютно новий електромобіль

Початок серійного виробництва нового електрокара запланований на 2017 рік.

renault

Французька компанія Renault і китайська Dongfeng планують випустити на ринок новий електричний автомобіль. Новинка з нульовими викидами шкідливих речовин буде продаватися винятково на ринку Піднебесної. Старт серійного виробництва нового електрокара намічений на 2017 рік.

Згідно з офіційною інформацією, проект створення нового електромобіля є частиною двостороннього співробітництва французької і китайської компанії, в рамках спільного підприємства Dongfeng Renault Automotive Company (DRAC). Зараз відомо, що за основу нового повністю електричного автомобіля буде узятий седан Renault Fluence Z. E. (на фото), серійне виробництво якого було припинено у 2014 році.

Однак електричний седан послужить виключно основою для нової моделі. Очікується, що новинка отримає абсолютно інший дизайн і серйозно модернізовану технічну начинку. Електрокар Renault і Dongfeng буде реалізовуватися на китайському ринку під однією з марок компанії Dongfeng. Як саме буде називатися електрокар, поки не уточнюється.

В якості нагадування скажимо, електричний седан Renault Fluence Z. E. випускався французькою маркою в період з 2010 по 2014 рік. По суті, електрична модель цілком повторювала стандартний седан Fluence актуального покоління. Автомобіль мав змінену передню та задню частину, а також спеціальний зарядний порт, кришка якого розташовувалася на передніх крилах. За харчування електричного седана Renault Fluence Z. E. відповідав синхронний електричний двигун, який генерує 94 сили, і батарея, ємністю 22 кВт/год, Запас ходу седана Renault Fluence Z. E. – до 185 кілометрів.

Схожі записи