Кращі електромобілі: пропозиції 2016 року

Кількість нових виробників, що приєдналися до гонки виробництва електромобілів постійно зростає. Технології постійно покращуються, і багато моделей, що вже знаходяться в продажі забезпечують пристойні технічні характеристики за доступними цінами. Ось деякий огляд з кращих електромобілів, що заслуговують на їх увагу в 2016.

Кількість нових виробників, що приєдналися до гонки виробництва електромобілів постійно зростає. Технології постійно покращуються, і багато моделей, що вже знаходяться в продажі забезпечують пристойні технічні характеристики за доступними цінами. Ось деякий огляд з кращих електромобілів, що заслуговують на їх увагу в 2016.

В багатьох країнах ЄС уряд заохочує автомобілістів в придбанні електромобілів. Зокрема в Великобританії уряд компенсує до £ 4500 при купівлі нового електромобіля. В Україні скасували ввізне мито на електромобілі, що зробить їх доступнішими більше ніж на 40 тис. грн.

— Зараз мито становить 10 відсотків від вартості електромобіля. Наприклад, популярний японський “Ніссан Ліф” коштує 430 тисяч гривень. Після зняття мита його ціна впаде на 43 тисячі, — говорить 52-річний Сергій Богуш, член Асоціації учасників ринку електромобілів.

Такі виробники, як Renault, Nissan, Volkswagen, BMW та Tesla вже працюють на ринку, а Mercedes-Benz і Jaguar планують приєднатися до цього ринку найближчим часом.

BMW i3

p1

Перший BMW i3 був випущений в 2014 р. Завдяки останнім оновленням виглядає дещо футуристичним проте є одним з кращих преміальних електричних транспортних засобів.

Може комплектуватися двома варіантами трансмісії: з чисто електричною трансмісією – це 125 кВт електродвигун в парі з 33 кВт-год акумуляторною батареєю, що забезпечить вам пробіг на одному заряді до 300 км. За потреби у вас є можливість придбати автомобіль в розширеній комплектації з бензиновим двигуном 25 кВт, що використовується виключно для підзарядки батарей. Така опція дозволяє збільшити пробіг на одному заряді до 450 км.

Tesla Model S

tesla_s

Тесла недавно представила дві нові версії автомобіля: модель S 60 і 60D, що комплектуються 75 кВт-год акумуляторною батареєю, яка забезпечує пробіг без підзарядки до 400 км. Розгін складає 5,5 с до 100 км/год, а максимальна швидкість 210 км/год. Модель 60D є повнопривідним варіантом з трохи більшим пробігом та швидкістю розгону.

Моделі P90 і P90D мають заявлену відстань пробігу до підзаряки понад 480 км. Тесла показав, що модель P100D з спортивною акумуляторною батареєю в 100 кВт-год скоро з’явиться в продажу. Розгін до сотні буде складати 2,5 с. Звичайно, що це не буде дешевим рішенням, проте забезпечить найбільшу дальність польоту з усім комфортом.

Детально про Tesla Model SNissan Leaf

leaf

Nissan Leaf є одним з найбільш продаваних електричних автомобілів всіх часів з 2010 року. Основні доповнення Nissan стосуються 30 кВт-год акумуляторної батареї, що забезпечує пробіг в 250 км до підзарядки. В стандартну базову комплектацію входить 24 кВт-год батарея, що забезпечує заявлені 200 км пробігу на одній зарядці. Leaf називають “зразком праведного мовчання” – це тихо, комфортно і є “дещо розслаблююче”.

Kia Soul EV

kia_soul_ev_095

Новий електричний Soul може бути блискучим вибором для міських жителів приміської зони, які хочуть заощадити гроші в порівнянні з купівлею i3 BMW. Дещо квадратний, проте має привабливий дизайн, хоча його інтер’єр не порівняти з BMW. Мінімальна комплектація на межі з примітивізмом. Батарея живлення 27 кВт-год з електродвигуном в 140 кВт. Kia стверджує, що гарантує пробіг в 200 км на одній зарядці, з максимальною швидкістю 150 км/год.

Renault Zoe

renault_zoe

Renault пропонує повсякденний електричний автомобіль хетчбек Zoe. В цілому, це досить добре оснащений з пристойним інтер’єром і дизайном. Zoe трохи більше, ніж Renault Clio, на якому він базується. Основною перевагою цього автомобіля є його ціна в порівнянні з конкурентами. Автомобіль оснащено електродвигуном потужністю 65 кВт, з режимом Eco , який знижує його до 45 кВт для більшого діапазону пробігу. Гарантований пробіг близько 150 км. Для зарядки пропонується настінна станція 7 кВт-год, що дозволить заряджати автомобіль в термін до 4 год.

Volkswagen Golf-е

the_e_golf_06

На базі платформи Golf 7 популярного сімейного хетчбека була зроблена його електрична версія. Модель e-Golf приводиться в рух електричним мотором потужністю 85 кВт. Крутний момент в 270 ньютон-метрів, що передається на передні колеса. Розгін до 60 км/год займає 4,2 сек, а швидкість в 100 км/год автомобіль розвиває за 10,4 секунди.

Живлення автомобіля забезпечує блок літій-іонних акумуляторів. Сумарна ємність батарей становить 24 кВт-год, а загальна вага – близько 320 кг. Виробник стверджує, що в залежності від дорожніх умов і стилю водіння e-Golf здатний на повній зарядці подолати відстань від 130 до 190 км. Максимальна швидкість обмежена 140 км /год. Електроніка e-Golf дозволяє використовувати три режими їзди. За підзарядку батарей під час руху відповідає система рекуперативного гальмування з чотирма рівнями ефективності роботи.

Volkswagen Up-е

vv_up-e

В якості альтернативи, інший вибір VW існує в формі повністю електричної версії міського автомобіля. Volkswagen стверджує, що е-Up забезпечує пробіг в 150 км завдяки 60 кВт двигуну та має максимальну швидкість 130 км/год. Розгін до 100 км/год за 12,4 сек. Стандартний список обладнання величезний, з датчиками парковки, круїз-контроль, супутникової навігації, автоматичного екстреного гальмування, клімат-контроль і підігрів сидінь.

В Україні працюють більш як 60 безкоштовних пунктів підзарядки електромобілів. Розташовані здебільшого на заправках.

Найбільше зарядних станцій для електромобілів в Україні розташовано у Київській, Львівській, Дніпропетровській, Рівненській, Волинській, Одеській, Харківській та Черкаській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській та Полтавській областях.

Схожі записи