Сонячні елктростанції побудують у Чорнобилі

Сонячна енергетика України отримає інвестиції.

vfi546

США заявили про значний інтерес до спорудження сонячного парку у зоні відчудження Чорнобиля.

Таку інформацію повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак за підсумками свого багатоденного візиту до Сполучених Штатів Америки, повідомляє прес-служба міністерства Екології.

Так у рамках офіційного візиту Семерак та керівник Бюро енергетичних ресурсів у Державному департаменті США Амос Хохштейн (координатор з міжнародних енергетичних питань) обговорили перспективи енергонезалежності нашої держави.

“Хохштейн схвально оцінив наміри українського уряду реформувати сферу надрокористування, оскільки, за його словами, існуюча система не може забезпечити Україні енергонезалежність через свою закритість та корумпованість”, – йдеться у повідомленні.

Серед іншого, йшлося про проекти відновлювальної енергетики та перспективи розвитку сонячних парків на території Чорнобильської зони.

“Я бачу великий інтерес американців брати участь у проекті зі створення парку відновлювальної (сонячної) енергетики у зоні відчуження. Це хороший сигнал для потенційних західних інвесторів”, – зазначив Семерак.

Схожі записи