|

Лікарню швидкої допомоги у Львові переведуть на альтернативне опалення

Київська фірма має намір збудувати котельню на альтернативних видах палива, яка забезпечуватиме теплом Комунальну міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги у Львові

160205-gazeta_lviv_ua-likarnja-shvydkoji-dopomohy-lviv

Товариство з додатковою відповідальністю «Сенсус» (Київ) має намір збудувати котельню на альтернативних видах палива, яка забезпечуватиме теплом Комунальну міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги у Львові.

На сьогодні лікарню швидкої допомоги опалює «Львівтеплоенерго». «Сенсус» запевняє, що за рахунок використання альтернативних видів палива зможе подавати тепло медичному закладу за нижчим тарифом, ніж комунальне теплопостачальне підприємство.

Міська влада ідею підприємців сприйняла позитивно. «Дуже правильна ідея — зробити твердопаливну котельню для опалення бюджетних установ, адже нам треба відходити від газу, бо ми не знаємо, якою буде вартість газу в подальшому. Твердопаливний котел забезпечить здешевлення опалення», — сказала в коментарі одному з львівських інтернет-видань директор департаменту економічної політики Львівської міськради Ірина Кулинич.

А депутати ЛМР на засіданні сесії в четвер, 4 лютого, проголосували за те, щоб дозволити укласти з ТДВ «Сенсус» договір суперфіцію на земельну ділянку площею 0,0500 га на вул. Миколайчука, 9, що входить в межі ділянки лікарні швидкої допомоги. На цій ділянці і планують збудувати «альтернативну» котельню.

На який термін укладуть цей договір, не уточнено.

Будівництво котельні обійдеться, за попередніми розрахунками, у 10-12 млн. гривень, а окупиться вона за 3-4 роки.

За матеріалами: ZIK, Zaxid.net Фото: euro2zero12.in.ua

Схожі записи