1,7 млн. електромобілів до 2015 року

Природні ресурси нашої планети не безмежні. У зв’язку з цим ми маємо бути готові до впровадження альтернативних джерел енергії і, зокрема, палива для наших автомобілів. Одна з альтернатив – електромобілі. Популярність даного вигляду транспорту поступово зростає, і в майбутньому це зростання лише прискориться.


Як би там не було, електромобілі володіють і власними недоліками, у зв’язку з чим ще не скоро порівняються з традиційними машинами, споживаючими бензину і солярки. Принаймні, так вважає компанія Pike Research, що обнародувала звіт про майбутнє гібридних електромобілів.

Дослідники упевнені, що вулиці наших міст ось-ось заповнять гібридні електромобілі наступного покоління, збільшившись в світовому масштабі до 1,7 млн. автомобілів до 2015 року.

В основному такі автомобілі будуть представлені малолітражками. На долю цих маляток до вищезгаданого терміну припадатиме до 80% всього об’єму продажів.

Найбільшим ринком таких альтернативних автомобілів стануть США, де протягом найближчих п’яти років буде продано більше 610 тис. електромобілів. Друге місце упевнено займе Китай, де буде продано більше 540 тис. автомобілів за той же період.

Серед виробників таких машин найзначнішими стануть Toyota, General Motors, і Ford, які займуть до 3/4 всього ринку до 2015 року. З рахунків також не варто скидати і китайські автомобільні компанії, що бурхливо розвиваються, такі як Chery і BYD Auto.

FuelAlternative

Схожі записи