Спортивний електромобіль потужністю 1 мегават представили виробники з Латвії

Латвійські конструктори із компанії Drive eO створили повністю електричний болід, котрий, за словами творців, є найшвидшим електромобілем у своїй ніші, і навіть швидшим за знаменитий Tesla Model D.

drive_eo_1

PP03 – це перший в світі повністю електричний болід, паче, потужність котррого перевищує 1 мегават. PP03 сконструйований спеціально для щорічних автоперегонів Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) латвійськими інженерами з компанії Drive eO. Перегони відбудуться 28 червня цього року на горі Пайкс в штаті Колорадо. Інженери з Латвії впевнені, що PP03 стане першим у світі електромобілем, який зможе перемогти у цих перегонах.

Болід PP03 отримав шість електродвигунів загальною потужністю 1020 кВт і максимальним обертовим моментом 2160 Нм. Вага боліда становить 1200 кг, а його максимальна швидкість – 260 км / год. Якщо вираховувати потужність PP03 в кінських силах, то вона становить 1370. А це по 1,14 кінської сили на один кілограм ваги електрокара.

Нагадаємо що максимальна потужність електромобіля Tesla Model D, що згадувався раніше, майже 250 км / год, тобто PP03 як мінімум на 10 км швидший.

Кузов електрокара зроблений з вуглеволокна. Кермо з електропідсилювачем і амортизатори, які налаштовуються. За словами конструкторів, електромобіль PP03 не тільки швидкий, а й зручний.

Схожі записи