В німецьких автошколах з’являться електромобілі

В автошколах Німеччини учні навчатимуться за кермом електромобіля, і лише опісля зможуть натиснути на газ стандартного авто з двигуном внутрішнього згорання.

bhjghjfhjhfg

Під проводом Daimler AG і холдингу Academy стартував унікальний у своєму роді проект, що передбачає навчання початківців водіїв виключно на електромобілях.

Автори проекту впевнені в тому, що потенціал електромобіля допоможе новачкам швидше освоїтися за кермом і, як наслідок, у майбутньому зробити правильний вибір у плані придбання транспортного засобу.

 

Поки програма перебуває тільки на стадії експерименту і передбачає участь 5-ти автошкіл в Штутгарті, Німеччина. У загальній складності, на проект буде виділено близько 10 електромобілів (точна кількість ще уточнюється). Всі спеціалізовані навчальні заклади отримають на свій баланс недорогий Smart ForTwo, а також більш солідний електромобіль Mercedes Benz B-Class Electric Drive (2012 року випуску). В межах автошкіл будуть організовані й майданчики для заряду електрифікованих транспортних засобів.

Після того, як курсанти отримають необхідні навички, вони зможуть пересісти на автомобілі, оснащені двигунами внутрішнього згоряння.

Схожі записи