|

Компанія Рено почне продавати електромобілі в Україні офіційно

Компанія Рено почне продавати електромобілі в Україні офіційно, з гарантією та обслуговуванням.

renault-lider-elektromobiliv-v-evropi

Компанія Рено почне продавати електромобілі в Україні офіційно. Першу партію електромобілів “для проби”, щоб оцінити ринок та провести необхідну підготовку мережі сервісного обслуговування завезуть вже цього року, повідомляє EcoautoInfo.com. Експерти вважають таку послідовність дій правильною, оскільки відсутність сервісної підтримки, може охолодити бажаючих придбати електромобіль.

Зі слів голови правління, компанія Рено сподівається, що держава піде на зустріч і надасть необхідні субсидії. Адже, більшість автовиробників налагоджують збут електромобілів лише тоді, коли діють офіційні програми державної підтримки, а саме надання субсидії і певних пільг. Звичайно, в Україні такої програми не існує, проте є великий інтерес і можливий попит на електромобілі. Вже в цьому році в продаж надійде перша партія електромобілів, а також запрацює мережа, що здійснюватиме офіційне обслуговування.

Важливо зауважити, що на даний момент електромобілі до України ввозять сірі ділери, які не здатні забезпечити якісного обслуговування та надати гарантії на термін використання акумуляторів.

renault-twizy-zoe-fluence-and-kangoo

Варто нагадати, що в Європі Рено продає три електромобілі – це двохвісний Twizy (а також його модифікацію для транспортування дрібних товарів Twizy Cargo), електромобіль С-класу Reno Zoe і електромобіль Reno Fluence Z.E., а також фургон Kangoo Z.E.

Можливо інформація про компанію Рено, яка офіційно продаватиме електромобілі в Україні може послужити своєрідним каталізатором змін, і інші компанії також поспішать зайняти свою нішу на нашому ринку.

Схожі записи