|

Ще більше NCA батарейок для Тесла модель 3

Металовидобувна компанія Сумітомо (Sumitomo Metal Mining) планує значне збільшення продукції літієво-нікель-кобальт-алюмінієво оксидних матеріалів, що застосовуватимуться для виробництва батарей електромобілів Тесла модель 3.

avtoprobih

Металовидобувна компанія Сумітомо (Sumitomo Metal Mining) презентувала частину трьохрічного плану, згідно якого передбачається значне збільшення продукції літієво-нікель-кобальт-алюмінієво оксидних матеріалів, що імовірно застосовуватимуться для виробництва катодів у літієвих батарейках електромобілів Тесла Модель 3 (Tesla Model 3).

Подібний крок був зроблений компанією в 2014 році, коли вони збільшили виробництво оксиду літію з 300 тон до 850 тон на місяць, що було необхідним для забезпечення матеріалами Тесла Моделі С (Tesla Model S). У 2015 році об’єми зросли до 1850 тон на місяць.

Цьогорічне заплановане зростання на 38% становитиме 2550 тон на місяць, згідно трьох річного плану компанії. Сумітомо металовидобування – це єдина компанія в Японії, що займається специфічними сплавами нікелю та кобальту, від руди до готових технологічно досконалих матеріалів. Дані сплави необхідні для покращення робочих властивостей катоду, що застосовується у виробництві акумуляторів для електромобілів компанії Тесла.

tesla_battery

Літій-нікель-кобальт-алюмінієво оксидні батарейки ( NCA або LiNiCoAlO2 ) застосовуються з 1999 року. Для цих акумуляторів характерні високі показники питомої енергії, хороше значення питомої потужності і тривалий термін служби – властивості дуже потрібні для виробництва батарейок електромобілів. Менш привабливими ознаками є показники безпеки та ціни. Додавання алюмінію покращило хімічну стабільність сполуки загалом, стабільність до термічних умов, нікель збільшив ємність, а кобальт покращив структурну стабільність батарейки.

Схожі записи