|

Парк-Готель «Древній Град» встановив зарядну станцію для електромобілів

Хороша новина для власників електрокарів. Днями неподалік Львова відкрилась нова зарядна станція. «Електрозаправку» вже випробував світовий рекордсмен з долання відстані на електричному транспорті і залишився нею задоволений.

tesla_lviv

1 червня на території Парк-Готелю «Древній Град» запрацювала зарядна станція для електромобілів. Вона розташована лише в якихось семи кілометрах від міста Львова, поблизу Київської траси, тож тепер власники цих новітніх авто можуть відчути себе ще вільнішими і не морочити собі голову над питанням, де б то «підгодувати» свого чотириколісного улюбленця.

Уже наступного ж дня після відкриття послугами зарядної станції у Парк-Готелі «Древній Град» скористався усесвітньо відомий іспанець Рафаель де Местре. Він затятий популяризатор екологічно чистих автомобілів. У 2012 році йому вдалося встановити світовий рекорд «Навколо світу за 80 днів» —здійснив навколосвітню подорож на електромобілі. Сеньйор Рафаель підзарядив на новій станції свій Tesla і сказав, що ніяких зауважень щодо її роботи не має.

tesla_lviv2

Попереду в нової електро-зарядної станції ще одне випробування. Справа в тому, що Парк-Готель «Древній Град» виступає партнером грандіозного автопробігу електрокарів за маршрутом Київ – Монте-Карло під патронатом князя Монако Альберта ІІ. Автопробіг стартує 3 червня ц.р. і пройде, в кілька етапів, через Львів, Краків, Любляну, Братиславу і далі, до Монте-Карло. По ходу маршруту організовуватимуться заходи для того, аби популяризувати екологічно чисті автомобілі. У «Древньому Граді» учасники цього автопробігу зможуть зупинитись і зарядити свої електромобілі.

Парк-Готель «Древній Град» завжди прихильно ставився до новітніх методів збереження чистоти навколишнього середовища. І саме тому він долучився до підтримки і пропагування електромобілів. І, як бачимо, не лише словом, а й ділом. Тепер усі гості відпочинково-розважального комплексу зможуть заряджати тут свої екологічно чисті авто.

А поки авто заряджатиметься, гості матимуть змогу добре відпочити на території цього неймовірного закладу, розташованого у мальовничому дубовому лісі в безпосередній близькості від Львова. У Парк-Готелі «Древній Град» на гостей чекають комфортні готельні номери. Тут є дворівневі котеджі класу «Люкс». Можна скуштувати автентичну смачну кухню ресторану «Хата Воєводи». Є тут і дитячий майданчик, і «казкові лісові будиночки гномів». Відпочинково-розважальний комплекс також організовує фітнес програми для груп на свіжому повітрі, пропонує Фінську сауну та Римську парну, пейнтбол для дорослих та дітей та багато інших цікавих розваг.

Схожі записи