Електромобілю Renault Zoe збільшили запас ходу

Французька автомобілебудівна компанія Renault не бажає “пасти задніх” на перспективному ринку електромобілів, а тому, зважаючи на тенденції, взялась за збільшення запасу ходу своїх авто.

renault_zoe_1

Не привертаючи особливої уваги, французька автомобільна компанія Renault анонсувала збільшення дальності ходу електромобіля Zoe. Елктрокар отримав додаткові 30 кілометрів.

Renault Zoe був показаний аудиторії в березні 2012 року на Женевському автосалоні. Новий електричний автомобіль спочатку пропонував запас ходу 210 км, але оновлена модель автомобіля 2015 року отримала набагато легший і більш ефективний електричний двигун, який збільшив максимальну відстань до 240 кілометрів.

Також слід зазначити, що Renault Zoe 2015 має нову систему заряджання акмуляторів, яка скорочує на 10% час, витрачений на поповнення заряду.

Ціна електромобіля Renault Zoe

Ціни на новинку поки тримаються в секреті, але Renault пообіцяла, що вона буде дешевшою від попередниці. У Франції останню пропонують за 22 400 євро, щоправда, уряд компенсує частину суми, знижуючи цінник до 16 100 євро за електромобіль.

renault_zoe_2

Зазначимо, що генеральний директор Renault-Nissan Карлос Гін в цьому місяці в Женеві пообіцяв, що в кінцевому рахунку запас ходу буде збільшений до 300 км.

Нагадаємо, що на ринок виходить дешевий електромобіль BYD E5.

Схожі записи