Недорогий електромобіль BYD E5

Китайські журналісти впіймали під час тестувань електромобіль BYD E5, який має бути представлений в квітні на Шанхайському автосалоні.

byd-e5

Ось ще одна важлива новина прийшла в світ електромобілів. Як ми і сподівались, після оголошення намірів General Motors про Chevrolet Bolt, натяків Ford про новий електромобіль, декларації Елона Маска про суперціну на Tesla III, китайські автовиробники не змогли не втрутитись в цей насичений тиждень новинами про електромобілі зливом інформації та шпигунськими фотографіями своїх BYD E5.

ChinaCarNews нібито впіймали під час тестувань BYD E5, дизайн якого на перший погляд не дуже оригінальний. Але до дебюту в квітні на Шанхайському автосалоні його ще причешуть.

Недорогий електромобіль BYD E5 – технічні характеристики і ціна

Китайський автовиробник BYD Auto зробить електромобіль з властивими їм економними параметрами. Проїжджати він буде на 50 миль менше ніж круті конкуренти, але й буде дешевшим на 10-15 тисяч баксів, що для нас, українців, досить суттєво. Отож відстань яку BYD E5 проїжджатиме на одному заряді акумулятора – 240 км, ціна – 22000$, потужність двигуна – 107 кінських сил, максимальна швидкість 160 км/год. Оптимальні параметри для наших доріг та фінансових можливостей. І головне, не потрібно жодного бензину, ціна на який скаче то вверх то вниз. Сподіваємось, що за рік ми зможемо побачити електромобіль в автосалонах України, а що насправді планують виробники, будемо знати в квітні.

Схожі записи