Електромобіль Nissan Leaf стане кросовером

Новий електричний SUV може з’явитися вже після того, як хетчбек Nissan Leaf змінить покоління.

hetchbeka_nissan_leaf

Японський автовиробник Nissan розглядає можливість створення колекції для популярної електричної моделі Leaf. Такою інформацією ділиться зарубіжний портал з посиланням на виконавчого віце-президента компанії Тревора Манна. Так, повідомляється, що до існуючого п’ятидверного хетчбека в майбутньому може приєднатися електричний кросовер.

Проект по створенню даної новинки поки знаходиться на стадії розгляду, «зеленого світла» від японського керівництва він поки не отримав. Новий SUV може з’явитися вже після того, як хетчбек Nissan Leaf змінить покоління.

На сьогоднішній день в компанії займаються розробкою оновленої версії електромобіля Leaf, яка повинна бути представлена вже в наступному місяці. Електрокар нагородять новими батареями, завдяки яким запас ходу моделі буде збільшено до 201 км

Також виробник вже приступив до робіт, спрямованих на створення нової генерації моделі. Новинка повинна з’явитися у 2017 році. У новому поколінні топові модифікації електрокара будуть здатні проїхати на одній зарядці до 402 км.

hetchbeka_nissan_leaf_1

Схожі записи