Youxia X – китайський конкурент Tesla Model 3

Китайський електромобіль Youxia X отримав електродвигун, здатний генерувати 348 «конячок» при крутному моменті у 440 ньютон/метрів.

elektromobil_sedan_youxia_x

Китайський автовиробник Youxia Motors представив компактну електричну чотиридверку X. Як очікують творці, новинка складе гідну конкуренцію електрокару Tesla Model 3, вихід якого запланований на майбутній рік.

Нова Youxia X отримала електродвигун, здатний генерувати 348 «конячок» при крутному моменті в 440 ньютон/метрів. На розгін з місця до сотні кілометрів/год автомобілю потрібно 5,6 сек. Седан може оснащуватися одним з трьох комплектів акумуляторів. Перший набір батарей розташовує ємністю 40 кіловат/год і здатний пропрацювати без підзарядки 220 кілометрів. Другий – 60 кіловат/годину розрахований на 330 км, а з третім (85 кіловат/годину седан здатний проїхати 460 км на одній зарядці.

elektromobil_sedan_youxia_x_2

Новий Youxia X нагородили інформаційно-розважальним комплексом з 17,3 дюймовим сенсорним екраном, який може працювати зі всілякими гаджетами від Google і Apple. Крім цього, передня частина кузова автомобіля отримала спеціальний монітор, який може транслювати різноманітні зображення.

elektromobil_sedan_youxia_x_1

На автомобільному ринку Піднебесної китайський новий електрокар-конкурент Tesla Model 3 з’явиться в майбутньому році. Очікується, що вартість седана, з урахуванням всіх державних пільг покупцям електромобілів, буде становити 200 000 – 300 000 юанів (близько 32 000 – 48 000 доларів).

elektromobil_sedan_youxia_x_3

Схожі записи