Tesla вироблятиме електромобілі в Німеччині

Керівник Tesla Елон Маск веде переговори з владою Німеччини. Він планує домогтися фінансової підтримки влади при будівництві свого підприємства.

8666_4539

Власника найбільшого у світі виробника електромобілів Tesla завжди поважали за те, як тонко він відчував сукупність певних умов, збіг обставин, здатний до розв’язання якої-небудь справи. Адже завдяки цьому таланту його фірма змогла домогтися приголомшливих результатів і стати кращою серед виробників електромобілів. Зокрема, на американському ринку за десять минулих місяців компанія продала на 50 відсотків більше седанів Model S (якщо порівнювати з минулим роком). Також постійно збільшується кількість попередніх замовлень на кросовери Tesla Model X.

І Ілон Маск не збирається обмежуватися досягнутим результатом, планує розвиватися свій бізнес і далі. На даний момент його увага зосередилася на європейському ринку. Точніше, він збирається «застовпити» територію. Зокрема, в Голландії у вересні почав функціонувати завод концерну, який буде виробляти до 23 тисяч машин на рік. А в перспективі цей показник може сягнути 52 тисяч.

Тепер же Маск хоче знайти плацдарм, на якому буде локалізовано виробництво АКБ від Tesla (мова йде про виробництво батарей для підзарядки). Журналісти з’ясували, що Ілон вже веде переговори з владою Німеччини з цього питання. Точніше, з міністром економіки цієї країни Сігмар Габріелем.

Схожі записи