|

Будівництво найбільшої в Європі вітрової електростанції планується в Україні

Проект будівництва вітростанції було презентовано генеральним директором ТОВ «ЮРОКЕЙП ЮКРЕЙН І» Пітером Джастіном О’Брайєном під час офіційної зустрічі з головою Держенергоефективності України Сергієм Савчуком.

0489_1318069338_1277291391_vetryayak_144785250232

Міжнародна енергетична компанія EuroCape готова побудувати на території України найбільшу в Європі вітроелектростанцію. Потужну вітрову електростанцію проектують у Мелітопольському та Приазовському районах Запорізької області.

Пітер Джастін О’Брайен оголосив, що потужність елелектростанції буде становити 500 МВт із застосуванням вітроагрегатів одиничної потужності 3,3 МВт. Також, проектом передбачено спорудження повітряної лінії 330 кВ, яка має приєднати електростанцію до підстанції 330 кВ «Мелітопольська» Дніпровської ЕС та реконструкцію самої підстанції.

Крім того, сторони обговорили проект Закону України «Про ринок електричної енергії».

«EuroCape New Energy Limited» є міжнародною компанією, яка спеціалізується на проектуванні та будівництві електростанцій, що використовують джерела енергії, такі як вітер. Компанія EuroCape цікавиться у перспективних європейських ринках із сильними вітровими ресурсами. Таким ринком компанія вважає Україну, заснувавши у 2008 році структуру «EuroCape New Energy Ukraine І» зі штаб-квартирою у Києві.

Під час зустрічі сторони обговорювали робочі моменти на рахунок вітроелектростанції, проектуванням і будівництвом якої займається компанія «EuroCape Ukraine І». Зокрема йшлося про виправлення даних для розрахунків режимів, які можуть впливати на обмеження видачі потужності вітроелектростанції, а також необхідних для перевірки обладнання прилеглих електричних мереж.

На даний момент проект проходить стадію узгодження.

Схожі записи