|

В Україні прийняли закон про скасування мита на електромобілі

Верховна Рада України ухвалила рішення про скасування мита на електромобілі. Згідно з ним, від мита звільняються автомобілі з двигуном внутрішнього згорання об’ємом від 1 до 2,2 л, оснащені гібридною установкою.

579273_w_300

Такий законопроект було ухвалено 25 листопада та розроблено з метою охорони навколишнього природного середовища, забезпечення енергетичної незалежності України, спрощення доступу українського населення до новітніх розробок та технологій, покращення якості та зменшення вартості пасажирських перевезень в Україні. Зі слів Голови Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної за допомогою правок з-під дії закону вивели транспортні засоби з електродвигуном, які використовуються для пасажирських перевезень, зокрема таксі.

“За” ухвалення закону “Про внесення змін до Закону України “Про Митний тариф України” щодо скасування ввізного мита на електромобілі” проголосували 233 депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів. Депутати направили законопроект до Комітету для підготовки до повторного другого читання.

Повторно проект про скасування мито на електромобілі буде переглянуто на наступний тиждень.

Схожі записи