100 км на електровелосипеді – це реальність!

Нещодавно представлений компанією Samsung SDI на виставці Eurobike+ 2015 року в Фридрихсхафені новий велосипедний акумулятор в силі провезти людину 100 кілометрів на одній зарядці.

image-elektrovelosypedy-100km

100 км на електровелосипеді – це реальність! Тепер ми знаємо це після виставки в Німеччині.

Нещодавно представлений компанією Samsung SDI на виставці Eurobike+ 2015 року в Фридрихсхафені новий велосипедний акумулятор в силі провезти людину 100 кілометрів на одній зарядці.

Новинка потужністю 500 ват-годин (Wh) є досить тонкою і легкою. Поряд з іншими пропозиціями від компанії модель матиме Bluetooth, суміснісний із смартфоном, що дозволяє перевірити стан батареї, заряд та залишкову відстань.

Samsung SDI також представила модернізовані циліндричні акумуляторні батареї більшої потужності в порівнянні з попередніми типами. Акумулятор 18650, діаметром 18 мм і довжиною 65 мм, не був у широкому використанні до недавнього часу. Тим не менш, створення нових додатків збільшила попит на батареї великої ємності. У відповідь на попит ринку Samsung SDI почав роботу над акумулятором, який в даний час відомий як 21700, і успішно застосовується на електричних велосипедах.

Крім того, модель 21700 можна застосовувати для електричних інструментів, ноутбуків, планшетів тощо. Це, як очікується, стане новим стандартом використання невеликих циліндричних батарей.

На цій ноті, Samsung SDI, як очікується, збереже свої позиції у верхній частині літій-іонних батарей ринку електровелосипедів, відповідно до японської дослідницької компанії VZ. Цікаво, що частка компанії на ринку зросте до 25%, за даними фірми.

Виконавчий віце-президент і глава бізнес-підрозділу в Samsung SDI, JaeHo Аn, прокоментував: “високі ємності батарей Samsung SDI дозволять різко збільшити пробіг електричних велосипедів і це створить нові вимоги в електричній промисловості велосипедів. Як компанія дрібних батарейок No.1, ми будемо продовжувати нарощувати ринок для нового застосування батарей “.

Схожі записи