В Україні запрацювали нові «зелені» тарифи на електроенергію

Вчора вступила в силу постанова НКРЕКУ № 2044 «Про встановлення фіксованих мінімальних розмірів «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств»

zeleni_tehnologii

Вступили в силу фіксовані мінімальні розміри «зелених» тарифів на електроенергію для приватних домогосподарств.

Так, вчора вступила в силу постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) № 2044 «Про встановлення фіксованих мінімальних розмірів «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» від 20 липня 2015 року, повідомила прес-служба НРЭКУ.

«Встановити фіксовані мінімальні розміри «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену з енергії вітру об’єктами електроенергетики приватних домогосподарств, і енергії сонячного випромінювання, виробленої об’єктами електроенергетики, які вмонтовані (встановлені) на дахах та/або фасадах приватних домогосподарств (будинків, будівель і споруд), встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт», — сказано в документі.

Звернемо увагу, що відповідно до вимог статті 171 Закону України «Про електроенергетику» визначено новий механізм формування та розрахунку «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств.

Примітно, постанова набрала чинності з дня його офіційного опублікування.

Додамо, 25 серпня поточного року відповідну постанову було оприлюднено в «Офіційному віснику України» за № 65, ст. 2160.

Схожі записи