Renault Twizy 45 – електромобіль, яким можна керувати з 14 років

У Франції з’явився електромобіль, котрим дозволяється керувати досягнувши всього 14 років. Ви здивуєтесь, але влада країни вже внесла правки до законодавства, аби підлітки змогли сісти за кермо електромобіля Renault Twizy 45.

renault_14_years

Сьогодні французькі водії навіть у віці 14 років зможуть сісти за кермо і навіть вносити свої зміни в електромобіль Renault Twizy 45.

Ще недавно ви могли тільки мріяти про такий автомобіль. Тепер же, слідом за іншими європейськими країнами, законодавство Франції дозволяє особам, які досягли 14 років на основі сертифікату безпеки дорожнього руху BSR, керувати легким електроскутером. Раніше дозволялося тільки з 16.

Тобто, це означає, що Twizy 45 у Франції автоматично прирівнюється до скутеру і може стати чиїмось першим автомобілем.

Електромобіль Renault Twizy 45 стане більш безпечною і комфортною альтернативою двоколісним скутерам, при цьому він буде працювати виключно на електроенергії, замість бензину, який зазвичай використовується в сучасних скутерах.

Стандартна комплектація Twizy 45 включає подушки безпеки, подвійні ремені безпеки, дискові гальма і захисну панель. Така модель дозволить молодим людям освоїти водіння з раннього віку.

По дорогах Європи вже їздить 15 000 моделей. А новий закон дасть можливість підліткам відчути перший досвід їзди в повній безпеці. Тож це саме той випадок, коли електромобіль змінює правила гри на дорогах.

Схожі записи