Електромобіль Nissan Leaf стане дешевшим на 3000 євро

Японська компанія Nissan зробила заяву про зниження цін на їх електромобіль Leaf. Причиною могла стати поява великої кількості дешевих електромобілів інших компаній.

nissan_leaf_1

Японська компанія Nissan оголосила про зниження цін на європейську версію електричного автомобіля Nissan Leaf. Тепер автомобіль можна придбати на 3000 євро дешевше.

Таким чином, автомобільна компанія Nissan робить електромобіль ще більш доступним. Представники Nissan відзначають, що їх нова стратегія спрямована на те, щоб збільшити кількість електрокарів Nissan Leaf на авторинках Японії, США та Європи.

 

Залежно від регіональних пільг ціни в Європі будуть трохи різні. Приміром, вартість Nissan Leaf на авторинку Франції становитиме 25 990 євро, а на території Великобританії цей електромобіль можна буде придбати за 23 490 євро.

 

У компанії відзначають, що це не перший, і, швидше за все, не останній раз, коли вартість електрокара Nissan Leaf знижується. Причиною такого кроку могла стати жорстка конкуренція на ринку доступних електромобілів, де дешевий Nissan отримав конкурентів у вигляді Chevrolet Bolt, Tesla Model X, Kia TRAIL’STER e-AWD та багатьох інших.

Схожі записи