VIII міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика»

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України проводить 1-2 листопада 2016 року в м. Київ VIII МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «Енергоефективність та відновлювана енергетика».

saee

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України проводить 1-2 листопада 2016 року в м. Київ VIII МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «Енергоефективність та відновлювана енергетика».

«За 8 років існування форум став центром налагодження ділових зв’язків, майданчиком зосередження інноваційних технологій та ексклюзивною експозицією з найсучаснішими зразками обладнання. Форум – інструмент для пошуку інвестора чи партнера, а також можливість відкрито обговорити проблематику та знайти спільні оптимальні рішення», сказав голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Очікується, що на відкриття Форуму завітають прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, народні депутати України, представники профільних міністерств та представники міжнародних дипломатичних організацій. Партнерами заходу є: USAID, UNIDO, UNDP.

Перший день буде присвячено загальним питанням державної політики в сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, стратегії та національним цілям у відповідних сферах та успішним практикам. Дискусії будуть відбуватися в тематичних панелях наступного дня:

  • «Енергоефективність у житлі: успішні зрушення»
  • «Енергосервіс у бюджетній сфері: перші успіхи, перспективи удосконалення та потенціал інвестицій»
  • «Енергоефективність та енергетичний менеджмент в промисловості: розвиток економіки від підприємства до держави»
  • «Конкурентний ринок виробництва тепла. Перспективи для України»
Місце проведення:

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55

НСК «Олімпійський», Хол Чемпіонів,

Участь:

безкоштовна, реєстрація обов’язкова

Основними завданнями Держенергоефективності є:

* реалізація державної політики у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива

*забезпечення збільшення частки відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива в енергетичному балансі України

Схожі записи