Біологічна «зелена» плашка від PEPSI

PepsiCo розробила першу в світі пластикову пляшку повністю з відновлюваної рослинної сировини.

green-bottlelogohi-resfinal

PepsiCo є однією з провідних компаній світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв. З 2010 року діяльність компанії була зосереджена на захисті природних ресурсів, ефективному використанні землі, води, електроенергії та пошуку й впровадженню новаторських способів покращити це. PepsiCo розробила першу в світі пластикову пляшку повністю з відновлюваної рослинної сировини. Це на відміну від традиційної ПЕТ-пляшки залишає значно менше слідів вуглецю на нашій планеті. Новий продукт повністю підлягає вторинній переробці.

Матеріал отримано з проса, соснової кори і лушпиння зернових культур. Фахівцям компанії вдалося створити молекулярну структуру, повністю схожу з поліетилентерефталатом. У майбутньому компанія хоче використовувати для виготовлення пляшок шкірку апельсинів і томатів, вівсяну лушпиння. Нова пляшка не відрізняється від звичайної ні зовні, ні за споживчими якостями. Якщо проект виявиться успішним, то екопляшку будуть виробляти в масовому порядку. Також PepsiCo виробляє для свого бренду Aquafina полегшені пляшки, де використовується в два рази менше пластику, ніж у звичайній пляшці аналогічного розміру. Це найлегша півлітрова пляшка, вироблена в США.

Пані Indra Nooyi, генеральний директор PepsiCo каже: «Це інноваційний прорив є трансформація розвитку для PepsiCo, а також прямим результатом нашого прихильного ставлення до досліджень і розробок стійкої бізнес-моделі, що привносить в життя більш високу продуктивність та забезпечення стійкого зростання за рахунок інвестицій в здорове майбутнє для людей і нашої планети.”

Схожі записи