У Флориді встановили скульптуру, яка вдень збирає світло, а вночі – освітлює вулиці

Скульптура, яка ловить сонячне проміння, – нова ідея для освітлення вулиць з використанням сонячної енергії. Автор цієї інновації – Ді Ді Моррісон та її студія Моррісон, які розробили і встановили цю цікаву скульптуру в Кліруотер у Флориді, США. За допомогою вбудованих інтегрованих сонячних панелей у верхній частині, скульптура може освітлювати вулиці, коли стемніє. У денний час ця скульптура збирає урожай, що складається з сонячного світла, і світиться в темряві. Будівля було створено як частину Clearwater, програми мистецтв на Sculpture360 у Флориді.

Сонячний ловець являє собою високу, 15-футову фігуру, яка складається з переробленого алюмінію і жовтих панелей Lucite. Структура розміщується посередині вулиці так, щоб вона отримувала багато сонячного світла, що допоможе забезпечити світлом прилеглі райони. Сонячні батареї вбудовані у верхню частину жовтої скульптури. Скульптура додає величі і стійкості вулиці, пише moesonce.com.

Художня програма Sculpture360 була проведена Clearwater’s Public Art and Design Program у співпраці з Радою розвитку центру міста. Багато ентузіастів відвідали Кліруотер, щоб насолодитися скульптурами зі збору сонячної енергії. Споруда є кращим прикладом для накопичення енергії, щоб створити нову культуру сонячної енергії та сталого розвитку енергетики.

Схожі записи