Біопаливо почали виробляти з пива

Біопаливо на основі пивних відходів виходить дешевшим від звичайного бензину.

Компанія Gull звернулася до новозеландської пивоварні DB Breweries з проханням надати їй відходи від виробництва пива. В процесі виробництва пінного напою залишаються відходи, які годяться для додавання в корм для худоби, але найчастіше їх просто викидають. Компанія Gull вирішила використати це більш ефективним способом.

При перегонці із залишкової речовини отримують етиловий спирт. Спирт проходить стадії очищення і додається в бензин. Таке паливо називають біоетанол. Цей бензин має октанове число 98 і володіє найкращими екологічними характеристиками. Таке паливо підходить для більшості сучасних автомобілів.

Біопаливо на основі пивних відходів виходить ще й дешевшим від звичайного бензину.

Паливна компанія Gull і раніше намагалася запровадити екологічну технологію у виробництво бензину. Були експерименти з використанням бразильського цукрового очерету, який з успіхом використовується для виробництва палива в Бразилії. Також були спроби використовувати для цих цілей молочну сироватку. Але всі ці способи істотно підвищували ціну на кінцевий продукт. Зараз компанія планує налагодити постачання свого екологічного палива в Австралію.

Схожі записи