BMW створила нову водневу 5-Series Gran Turismo

Ще у 1984 році BMW вперше представила автомобіль BMW 745i з двигуном, який працював завдяки водню

vodneva_bmw_5-series_gran_turismo

Компанія BMW давно почала дослідження в області використання водню як альтернативного джерела енергії, перші спроби були більш 30 років тому. Вже в 1984 році BMW вперше представила автомобіль BMW 745i з двигуном, який працював завдяки водню. Тоді і почалася гонка BMW за новими технологіями використання водню як альтернативного джерела енергії.

У 2010 почалися випробування експериментального прототипу 1-серії з гібридним бензо-електричним приводом. Енергія для електромотора надходила від водневих паливних елементів. У 2012 році вперше світ побачив зразок купе BMW i8 .

Ось тепер на щорічному заході BMW Innovation Days був представлений новий BMW 5-Series Gran Turismo, точніше два тестових зразка, обидва оснащені силовою установкою на водневих паливних елементах. Вони відрізняються лише тим, що в одній водень закачується в бак під тиском 350 бар, а в іншій 700 бар, другий також має додаткову систему охолодження водню.

Очікується, що автомобілі будуть випускатися серійно через 4 роки. Головна проблема, через яку вони не випускаються зараз – відсутність розвиненої водневої інфраструктури.

Схожі записи