Елон Маск: кросовер Tesla Model X з’явиться у вересні

В Tesla ведеться підготовка до старту випуску першого SUV бренду

elektrokrosoveri_tesla_model_x

Виробництво Tesla Model X почнеться у вересні поточного року. Про це повідомив Елон Маск, який є гендиректором компанії Tesla, під час виступу перед акціонерами виробника. Повідомляється, що в компанії на даний момент ведеться підготовка до старту випуску першого SUV бренду.

Частиною цієї підготовки стане випуск тестових екземплярів новинки, виконання фінальних інженерних робіт і тестів, налагодження та установка нового виробничого обладнання, а також завершення домовленостей з основними постачальниками. Tesla Model X буде мати двері «крила чайки» і отримає два мотора системи за типом тієї, що встановлена на Model S. Конкретних цифр продуктивності та динаміки поки не озвучувалося.

Вже в інших джерелах повідомляється, що Елон Маск поділився деякою інформацією, пов’язаною з виробничою діяльністю Tesla. Так, стало відомо, що в II кварталі каліфорнійська компанія випустила 12 тисяч 807 засобів пересування, що на 307 одиниць більше запланованого. Такий показник на 15 відсотків більше показника I кварталу 2015 року і на 46 відсотків більше аналогічного періоду минулого року.

Схожі записи