Почалось будівництво вітроелектростанції в ПАР

В Південно-Африканській Республіці почалось будівництво потужної вітроелектростанції. Як і повідомлялось раніше, це лише перший із серії проектів “альтернативних” електростанцій.

vitro111

Міжнародна корпорація Enel Green Power, що використовують ВДЕ (поновлюване джерело енергії), приступила до спорудження ВЕС (вітроенергетичної станції) Gibson Bay в Південно-Африканській Республіці в провінції Східний Кейп, повідомили інформаційні агентства. Варто підмітити, що компанія Enel Green Power спеціалізується на розробці енергогенеруючих станцій уже доволі давно. Вітроелектростанція має допомогти якщо не загальній енергетичній ситуації в країні, то хоча б енергопостачанню в найближчі населені пункти, зокрема, звісно, Кейптаун.

Вітропарк буде мати потужність в сто одинадцять мегават і щорічно зможе виробляти чотириста двадцять гігават-годин електроструму. Введення ВЕС Gibson Bay в режим промислової експлуатації намічений на перший квартал 2017-го року.

Інвестиції в реалізацію проекту альтернативної енергетики Африки передбачаються на рівні 190 мільйонів євро.

Відзначимо, що в ПАР Enel Green Power вже використовує СЕС (сонячна електростанція) Упінгтон, потужність якої становить десять мегават. У планах компанії будівництво ще трьох СЕС в Південній Африці: Aurora і Paleisheuwe по вісімдесят два з половиною мегавати потужності, а також Tom Burke – шістдесят шість мегават. Про будівництво цих станцій повідомлялось вже доволі давно і, багато ким, сприймалось ледь не як жарт. Але плани на “альтернативні станції” виявились більш ніж серйозними.

Схожі записи