Китайська Hanergy вдосконалить гоночний автомобіль Aston Martin Vantage GTE сонячними панелями

Hanergy, найбільший виробник сонячних панелей в Китаї, і Aston Martin Racing об’єдналися для створення «сонячного» гоночного автомобіля. Компанії боротимуться за поліпшення продуктивності автомобіля, використовуючи сонячні панелі, прикріплені до даху авто.

aston_martin_solar_energy

Найбільший виробник сонячних панелей в Китаї Hanergy вирішив допомогти Aston Martin Racing вдосконалити гоночний автомобіль Aston Martin Vantage GTE. Щоб покращити продуктивність автомобіля, йому встановлять на даху сонячні панелі.

Велике питання, чи справді сонячні панелі допоможуть збільшити потужність автомобіля, чи це просто рекламний трюк. Представники компаній запевняють, що “продуктивність” – це не лише швидкість. Мається на увазі, що успіх Aston Martin GTE під час гонок в цілому залежить також від кількості піт-стопів для перезарядки (піт-стопи забирають багато часу і можуть коштувати для AMR занадто дорого).

Розробники сподіваються що система сонячних панелей Hanergy нової технології, встановлених на даху Aston Martin GTE зможе генерувати 300 Ват електроенергії, що на 300% більше, ніж зараз! Це може зняти значне навантаження з генератора змінного струму, збільшити відстань пробігу автомобіля на одній заправці, і зробити його більш екологічним. Вже зараз автомобілі стали міцнішими, не залежно від природніх умов; стійкішими до вібрації, при високих швидкостях. Сонячні модулі використовуються для зарядки основного акумулятора, який живить ряд функцій усередині автомобіля, включаючи систему кондиціонування повітря.

Схожі записи