|

Гнучка батарея, що заряджається за одну хвилину – винахід із США

В Америці уже створили акумулятор, що заряджаяється усього за хвилину! Батарея гнучка і не втрачає початкової ємності після 7500 циклів зарядки. Вржає? Винахідники вже шукають інвесторів для повноцінного виходу на ринок, адже у їхнього продукту просто нема конкурентів!

gfgfgfgfgfgfgfgfgfg

Американські інженери з міста Стенфорд створили прототип інноваційного акумулятора для мобільних пристроїв, процедура повної зарядки якого займає всього одну хвилину. При цьому його структура дозволяє згинати акумулятор, що робить батарею відмінним рішенням для сучасних дизайнерських смартфонів і планшетів.

В основу розробки лягли алюмінієвий негативно заряджений анод, позитивно заряджений катод і іонна рідина в якості електроліту. Саме використання алюмінію дозволило вченим досягти неймовірних показників швидкості заповнення заряду, а полімерне покриття корпусу додало йому гнучкості.

На етапі тестування інноваційний акумулятор показав повне збереження початкової ємності після 7500 циклів зарядки, що додало розробці ще одну незаперечну перевагу. З такими характеристиками батарея може стати абсолютним лідером світового ринку мобільних акумуляторів, так як на даний момент, при її ймовірному запуску у виробництво, ніяких конкурентів у нової батареї немає.

При цьому розробники зі Стенфорда запевняють, що наявний у них робочий прототип повністю готовий до виведення у продаж і трапитися це може вже в найближчий час. Зараз дата початку виробництва залежить лише від підписання договорів з інвесторами, які будуть готові вкластися в цей перспективний стартап.

Розробники відзначають, що переговори з потенційними фінансовими партнерами зараз йдуть повним ходом, так як вони в буквальному сенсі шикуються до розробників в чергу. Через те, що використання алюмінію замість літію в батареях робить їх продукт дешевшим у виробництві, комерційна вигода від запуску в продаж таких акумуляторних батарей очевидна.

Схожі записи