Гібридний автомобіль від BMW може вийти на ринок 2018 року

Цікава інформація була опублікована в Німецькому журналі Autobild. Ще зовсім недавно BMW говорили про випуск свого нового гібриду в 2020-му році, але за новими даними, цю дату перенесли на два роки назад. Більше того, напівелектричне авто обіцяє здивувати нас неабиякою потужністю і конкурувати з Tesla.

bmw_i_s_njn

Нещодавно компанія BMW повідомляла про те, що наступна модель i-series знаходиться на ранній стадії розробки і з’явиться на ринку не раніше 2020 року, але за новими даними модель може вийти на два роки раніше.

Чутки про випуск нової моделі породили безліч теорій. Німецький журнал Autobild озвучив ідею про те, що незабаром з’явиться точний опис нового седана.

Також, на їхню думку, BMW планує випустити новий гібрид в 2018 році, на два роки раніше запланованого. i5, так його поки називають, буде гібридним седаном і коштувати буде близько 100 000 євро (106 000 $).

Пропорції можна порівняти з Gran Coupe 6 серії, технологічні елементи з седаном 5 серії, а дизайн нагадує 7 серію.

BMW мають на меті створити седан, здатний змагатися з електричними спортивними автомобілями, такими як високопродуктивний Tesla Model S.

Гібридна система i5 включатиме бензиновий двигун потужністю 218 к.с., який буде вмикатись на швидкості більше 60 км / год. Електродвигун потужністю 150 к.с. вмонтований в передню частину автомобіля і ще один потужністю 272 к.с. ззаду.

З загальною потужністю 640 к.с. i5 зможе перевершити навіть BMW i8 (357 к.с.), але поступиться P85D з 691 к.с.

Можливий запас ходу на електротязі складає приблизно 125 км, майже те ж, що і в моделі i3, у якої запас ходу 130 км.

За даними Autobild, BMW планує випускати 30 000 гібридів i5 на рік з поставками тільки в США та Китай.

Схожі записи