Tesla Model S – перемога на ринку VIP автомобілів в США

Дуже цікава статистика спостерігається в сегменті продажу автомобілів преміум класу на ринку США в 2014 року. Новенька Tesla Model S – займає друге місце після моделі Mercedes, незважаючи на кілька деталей що обмежили продажі електромобіля. Tesla залишили далеко позаду BMW, Porsche та низку інших авто-гігантів. Це безумовна перемога для електромобіля.

tesla_all

Проаналізувавши доволі невеликий відрізок часу, можна зрозуміти який великий шлях пройшла компанія Tesla Motors за короткі 12 років (Tesla Motors заснована 2003 року). Не досягнувши й «підліткового віку» Tesla випустили електромобіль преміум класу –Tesla Model S , котрий за результатами продажів минулого року ввійшов у конкуренцію із моделями таких автомобільних гігантів як Mercedes, BMW, Lexus, і це далеко не повний список компаній, котрих Tesla Motors, своїм новим електромобілем, якщо не обігнали, то догнали точно.

На форумі Tesla Motors Club була викладена цікава таблиця порівнянь продажу автомобілів преміум класу в США. От тільки Tesla в цій таблиці зазначені не були, оскільки компанія з виробництва електромобілів не рапортує про свої продажі. Однак Закарі Шаан, відомий публіцист у цій сфері, провівши певні дослідження , наводить свою статистику, що базується на даних від провідних компаній, але включають й дані Шаана про продажі Tesla Model S 2014 року.

top_lux_sales_and_tp_td

Окрім очевидного, варто зазначити що випуск електромобілів Tesla є обмеженим, і можна лише гадати, яким міг би бути рівень продажів якби цих обмежень не було. Більше того, в одній із телефонних конференцій Елон Маск (голова компанії та виконавчий директор Tesla Motors) зазначив, що поставка 1400 електромобілів Tesla Model S була перенесеною з 2014-го на 2015-й рік через суворі погодні умови.

І тим не менше поставки Model S збільшились на 18,6% в річних обчисленнях, що, звісно, є дуже добре для такої молодої компанії.

Якщо такий новачок як Tesla Motors може домінувати в сегменті автомобілів преміум класу, паче здобути домінантну позицію за короткий проміжок часу, можна уявити які успіхи можуть чекати на Tesla в категорії доступних автомобілів, як тільки компанія увійде до цього ринку. І це нам ще належить дізнатись, адже відомо що Tesla Model X виходитиме вже цього року, а в найближчі 2-3 роки нас очікує ще й Tesla Model 3. Тож чекаємо.

Схожі записи