BMW придумали нові зарядки для електромобілів

Компанія BMW вирішила створити конкуренцію Tesla Motors. Наступного року німці планують встановити нові зарядні станції DC Charger на дорогах США. Згодом такі зарядки з’являться і в Європі. Станція набагато менша за свої аналоги і здатна за 30 хвилин зарядити акумулятор електромобіля на 80%.

0414_002

Найбільший виробник електромобілів Tesla Motors незабаром отримає потужного конкурента, адже німецька автокомпанія BMW планує створити мережу електрозаправок DC Charger на дорогах США (згодом такі комплекси з’являться і в Європі). Перевагами станцій від BMW є менші розміри та швидкість зарядки (за 30 хвилин акумулятор електромобіля заряджається на 80%).

Офіційну прем’єру зарядок планують провести на міжнародному автосалоні у Детройті. Є, щоправда, мінус: розробники повідомляють, що авто Nissan i Tesla не зможуть зарядитись від DC Charger.

Попри це, інженери BMW розробили спеціальні вуличні ліхтарі Light and Charge, які і освічують вулицю, і працюють, як зарядка до електроавто. Перші прототипи вже працюють біля штаб-квартири концерну у Мюнхені. Компанія планує наступного року розставити такі ліхтаро-зарядки по всьому місту.

“Якщо ми хочемо спостерігати все більше електромобілів на вулицях наших міст, то зарядні станції життєво необхідні на дорогах”, – каже член Ради директорів BMW Петер Шварценбауер.

Як повідомили у компанії, розрахуватись за послуги зарядки електромобіля можна буде за допомогою СМС або спеціального мобільного додатку.

Схожі записи