Smart Energy забезпечить оптимізацію виробництва та споживання промислової енергії

Компанія Emerson Process Management оголосила про ініціативу Smart Energy, глобальної програми, створеної для об’єднання досвіду компанії в сфері промислової енергоефективності з передовими технологіями управління енергією. Компанія Emerson сфокусувала увагу на ринку обсягом 1,45 млрд. євро. Його стабільне збільшення буде пов’язано з усе зростаючими вимогами щодо переходу на економічні види палива, що висуваються нафтопереробним заводам, виробникам та іншим промисловим компаніям.

При витратах на енергопостачання, що становлять близько 30% всіх експлуатаційних витрат будь-якого підприємства, зростаючих цінах на викопні джерела енергії, укупі з новими глобальними вимогами до викидів у навколишнє середовище, промислові компанії все частіше замислюються про використання відходів і біомаси у якості палива, а також про поновлюваних джерелах енергії для вирішення завдань, з якими вони стикаються.

Нова група Industrial Energy в складі компанії Emerson займатиметься модернізацією та вдосконаленням роботи силових установок, місцевих систем, що забезпечують підприємство пором і електрикою для живлення промислових процесів, одночасно підвищуючи енергоефективність таких підприємств. Цілісний підхід забезпечує максимальну ефективність при виробництві енергії, а також дозволяє скоротити втрати при споживанні енергії. Технології та досвід Emerson надають єдину в галузі готову програму оптимізації енергії, яка допоможе нафтопереробним заводам, хімічним підприємствам та іншим виробникам значно скоротити витрати на енергію та зменшити викиди в навколишнє середовище.

«У ситуації, коли на частку промислових підприємств припадає близько 50% всієї споживаної в світі енергії, ціни на викопні джерела енергії підвищуються, а глобальні вимоги щодо викидів у навколишнє середовище посилюються, нашим замовникам потрібно не просто підвищувати ефективність управління енергією, – говорить Стів Сонненберг , президент Emerson Process Management. – Разом з ініціативою Smart Energy компанія представляє принципово нову платформу, яка зможе змінити економіку електроенергії по всьому світу ».

Нова технологія, патент на яку знаходиться на розгляді

В основі інтегрованої платформи Emerson лежить технологія «True Energy». Це інноваційне патентується в даний час рішення, використовується для розрахунку фактичної теплотворної здатності видів палива, що дозволяє зробити виробництво енергією передбачуваним і повторюваним.

«Наша платформа контролю горіння на основі технології« True Energy »дозволяє переосмислити модель, використовувану для управління горінням з 1920-х років, – каже Чіп Ренні, Директор з глобальної промислової енергетиці, – повністю переглянути моделі горіння, що робить широке використання економічних видів палива , таких як біомаса, досяжним і стійким ».

Вперше в історії запатентований програмне забезпечення Emerson, поєднане з технологіями польового управління, дозволяє силовим установкам почергово використовувати саме доступне і економічне поновлюване паливо або відходи (деревні, харчові, промислові відходи, такі як нафтовий кокс або гази, або відходи тваринництва) в якості палива для безперервного виробництва пари для забезпечення енергією підприємства. Воно також пропонує рішення XXI століття в галузі забезпечення ефективності та надійності горіння при використанні відходів як палива та відновлюваних джерел енергії, які згорають і утворюють різний і непередбачуваний обсяг енергії.

На чолі нової групи Industrial Energy Group компанії Emerson варто Чіп Ренні, експерт по роботі силових установок з 25-річний досвідом. До технологій Emerson, які забезпечують процес виробництва енергії інтелектуальними можливостями, що функціонують в режимі реального часу, відносяться Emerson’s Smart Process Boiler і Smart Process Energy Management. Ці комплексні рішення створені для модернізації застарілого обладнання і методології, використовуваної в більшості силових установок, а також забезпечення інноваційного підходу при будівництві нових об’єктів.

Інноваційна технолонія Emerson Smart Process Boiler забезпечує нове унікальне рішення для управління горінням в режимі реального часу, який дозволяє впоратися з такими завданнями, як контроль за мінливими властивостями поновлюваних джерел енергії та автоматизація та спрощення управління раптовими змінами теплотворної здатності таких видів палива.

SmartProcess Energy Management представляє собою ще одне складне програмне забезпечення, яке працює в режимі реального часу в замкнутій системі управління для забезпечення балансу парових систем, управління коливаннями і падіннями електричного навантаження, визначення можливостей купівлі та продажу енергії, поліпшення ефективності та автоматичного забезпечення роботи всього промислового підприємства при мінімальних витратах.

«Підвищення енргоеффектівності підприємства замовника на 1-2% може забезпечити економію сотень тисяч євро, і використання відходів замість закуповуваного палива може заощадити мільйони євро щорічно, – говорить Чіп Ренні. – Зараз такі можливості вже не можна ігнорувати. Ми з нетерпінням чекаємо можливості допомогти нашим замовникам вивести їх силові установки на рівень XXI століття».

Схожі записи