Японська компанія планує випуск повністю “сонячних” смартфонів

Японська компанія Kyocera планує випустити модель смартфонів що не потребуватиме підзарядки від мережі і живитиметься від сонячної енергії завдяки чутливому до світла екрану, що виконуватиме роль сонячної батареї.

solar_smartphons

Враховуючи сучасну популярність смартфонів, японська компанія Kyocera заявила, що планує випустити смартфони, які можливо взагалі не потребуватимуть підзарядки. Девайс буде здійснювати підживлення акумулятора, поглинаючи сонячну енергію. Існує думка, що в даному випадку мова йде про наявну модель смартфона від компанії Kyocera, яка просто піддана модернізації.

Зокрема, під склом захисного типу, який закриває екран, буде розміщуватися спеціальний шар, чутливий до світла. Саме він і буде виконувати функцію сонячної батареї. Сонячні промені, що потрапляють на чутливий шар, будуть перетворені в електричну енергію, вона в свою чергу потрапить безпосередньо в акумулятор гаджета. Відзначимо, що захисний шар екрану є практично повністю прозорим, і дев’яносто відсотків випромінювання проходить крізь нього.

На сьогоднішній день такого роду екологічні зарядні пристрої все більше стали одержувати масове поширення. Сонячним батареям є в принципі і альтернатива у вигляді акумуляторів, які працюють на паливі з нетоксичними вихлопами, наприклад, на біоетанолі.

Схожі записи